AK Parti Adayı Mutlu Işıksu, Tempoyu Artırdı

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızı çok seviyor, hemşehrilerimize çok güveniyoruz. Kurduğumuz hayalleri, hayata geçireceğimiz faaliyetleri hemşehrilerimizin görüşlerine sunuyor, fikirlerini alıyoruz. Çok çalışmaya hazırız.” dedi.

AK Parti Adayı Mutlu Işıksu, Tempoyu Artırdı

Işıksu Tempoyu Arttırdı

Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, mahalle ziyaretlerini hızlandırdı. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ve İlçe Teşkilat mensupları ile Kastamonulular Derneği kahvaltısı, İl Müftülüğü “Haydi Çocuklar Camiye” projesi ödül programı ve Muhtarlar Toplantısına katıldı; Nasuhlar, Aşırlar ve Karadavutlu Mahalleleri’nde vatandaşlarla buluşarak taleplerini aldı.

“Teveccühünüze Layık Olmak İçin Çok Çalışacağız

Kastamonulular Derneği buluşmasında dayanışmanın öneminden bahseden Başkan Adayı Işıksu, “Adapazarı'mızdaki o benzersiz birlik ve beraberliğin, kardeşlik ve dayanışmanın daha da kuvvetlenmesi için azami gayret gösterecek ve hemşehrilerimizin teveccühlerine inşallah layık olmaya çalışacağız.” şeklinde konuştu. Adapazarı’nın yönetiminde muhtarların katkılarının çok önemli olduğunun altını çizen Işıksu, “Aziz milletimizin teveccühü ile Adapazarı'mızın geleceği için muhtarlarımızla birlikte çalışmayı, işbirliği ortamının daha da gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

“Yeşili Koruyan, Doğaya Saygılı Uygulamalar Geliştireceğiz”

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşların taleplerini tek tek not alan Işıksu, çok çalışmaya hazır olduklarını vurguladı. Başkan Adayı Işıksu, “Adapazarı'mızı kendi hikâyesini dikkate alarak geliştirmek için gayret gösterecek, kırsal kalkınmaya destek olarak çiftçilerimizin yüzünü güldürecek faaliyetleri hayata geçirmek için çok çalışacağız. Tabiattaki canlı ve cansız tüm varlıklarla uyumu gözeterek yeşili koruyan, doğaya saygılı uygulamalar geliştirecek; Adapazarı'mızın tarım geleceğine katkı sunacak tüm çalışmalara destek olacağız. Adapazarı'mızı çok seviyoruz. Hemşehrilerimize çok güveniyoruz. Adapazarı'mız için kurduğumuz hayalleri, hayata geçireceğimiz faaliyetleri hemşehrilerimizin görüşlerine sunuyor, fikirlerini alıyoruz. Çok çalışmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 21:31

Mehmet

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER