BU VİDEO PAYLAŞIM REKORU KIRIYOR

Muhsin Yazıcıoğlu ölmeden önce yaptığı konuşmada Ak Parti'ye 'HARAMZADELER' diye hitap ediyor ve yaptığı yolsuzlukları tek tek sayıyor.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölmeden önce AK Parti hakkındaki yolsuzluk iddialarına yer verdiği bir konuşması ortaya çıktı. Konuşmada Yazıcıoğlu, bugünlerde AK Parti hakkında ortaya atılan yolsuzluk ve rüşvet iddialarına adeta gönderme yapıyor.

Konuşmasında AK partili belediyelerin ve yöneticilerin yolsuzluğa bulaştını belirten Muhsin Yazıcıoğlu'nun, AK Parti ile ilgili yolsuzluk iddialarının yer aldığı ses kayıtlarını yayınlayan kişilerin kullandığı 'Haramzadeler' kelimesini de kullanması dikkat çekiyor. 

Yazıcıoğlu bugünlerde AK parti'ye yolsuzluk ve rüşvet konusunda yöneltilen suçlamaların neredeyse tamamını yönelterek, "Millet sizi haramzadelerden hesap sorun diye gönderdi. Şimdi sizin altınızdan pis kokular geliyor" ifadesini kullanıyor.

Her fırsatta Muhsin Yazıcıoğlu'nu referans gösteren AK Partili yöneticilerin Muhsin Yazıcıoğlu'nun bu konuşmasına nasıl bir yorumda bulunacakları şimdiden merak konusu oldu.

İŞTE  MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN SUİKAST SONUCU ÖLDÜRÜLMEDEN KISA BİR SÜRE ÖNCE YAPTIĞI O KONUŞMA:

(Rota Haber) 
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2014, 00:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ADNAN
ADNAN - 6 yıl Önce

şu an pamukovada 4 aday var hiç birinin 4 yillik eylem pilani yok......

mehmet Kapan
mehmet Kapan - 6 yıl Önce

pamukuovada bbp den kim aday olursa oyum onadır

SIRADAKİ HABER