Erdoğan Isır, ‘Yerel Yönetim Seçimlerinde Başarılı Olacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı çalışmaların yanı sıra eğitim ve komisyon toplantılarına devam ediyor.

Erdoğan Isır, ‘Yerel Yönetim Seçimlerinde Başarılı Olacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, “yerel yönetim seçimlerinde başarılı olcağız, tüm ilçelerimizde çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
Isır, “Üyelerimizin beraber komisyonlar kuruyoruz. Partimizde bugüne kadar görev yapmış birçok değerli yoldaşımız var. Her üyemiz bizler için çok değerli, uzmanlık alanları farklı. Şehrimizde ki her konuyu inceleyecek ve çok daha iyi üretecek üyelerimiz var.Bu hafta komisyonlarda görev alacak değerli üyelerimizle buluştuk, onların görev alma isteği bizleri çok daha umutlandırıyor.”dedi.

Yaklaşık 3 saat süren toplantı sonrası, toplantıya katılan üyeler hangi alanlarda çalışmak istediklerini belirttiler. Çok kısa bir süre içinde hepimiz alandayız diyen üyeler. 2019 da yerel yönetimlerde başarılı olmak için aralıksız çalışacaklarını ifade ettiler.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, eğitim ve komisyon toplantılarımız devam edecek, bir taraftan da alanlarda çalışıyoruz, gördüğümüz ve bizlere iletilen eksiklerimizi de toplantılarımızla gidermeye çalışıyoruz dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 21:31

Mehmet

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER