Eğitim Araştırma Hastanesinde Hemşireler günü kutlandı.

12-18 Mayıs Hemşireler Haftası dolayısıyla Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SÜEAH) kutlama programı düzenlendi.

Eğitim Araştırma Hastanesinde Hemşireler günü kutlandı.

Programa, Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, SÜEAH Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Kılıç, SÜEAH Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayla Bayar, KHB’ye bağlı devlet hastanelerinin başhemşireleri katıldı. SÜEAH’ta kahvaltıda bir araya gelen hemşirelere karanfil dağıtarak günlerini kutlayan Genel Sekreter Doç. Dr. Sağlam, “Hemşirelik zor ve meşakkatli bir meslek; sabrı, anlayışı, sevgiyi içinde barındıran bir meslek. Hemşirelerimize kapımız her zaman açık. Yanınızda olduğumuzu bilin ve sizlerin daha iyi şartlarda, daha güzel bir şekilde çalışmanız için elimizden gelen gayreti gösterdiğimizden şüpheniz olmasın. Başhemşirelerimizin nezdinde tüm hemşirelerimizin günlerini kutluyorum.” diye konuştu.

Genel Sekreter Sağlam’ın ardından programa ev sahipliği yapan Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayla Bayar hemşireler adına yaptığı konuşmada “İnsan sağlığına hizmet etmek onurlu bir görev. Bilgi ve becerilerini insan sağlığına adayan hemşirele sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde, geliştirilmesinde ve sürdürülmesinde önemli rol oynar. Bizde bu görevi iyi bir şekilde yaptığımıza inanıyoruz. Hemşireler Günümüz kutlu olsun.” dedi.

Genel Sekreter Sağlam konuşmaların ardından hemşirelerle sohbet etti.
 


Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 21:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
RASIT DEMIR-ALMANYA
RASIT DEMIR-ALMANYA - 5 yıl Önce

ben 900 yatakli-10ambulansli hastahane istiyorum saglik bakani 25 ile 50 yatakli hastahanede direniyor- bu ne geri zekalilik?kümes gibi hastahanede kimler yatacak?tavuklarmi?

SIRADAKİ HABER