Özgecan'a dökülen gözyaşları kurumadan bir katliam daha

Özgecan Arslan için dökülen gözyaşları henüz kurumadan bu kez de Çengelköy'den bir katliam haberi geldi.

Özgecan'a dökülen gözyaşları kurumadan bir katliam daha

Üsküdar Çengelköy'de bir çöp konteynerinde 42 yaşındaki Kübra K.'nın parçalanmış cesedi bulundu. Kadının, eşi tarafından öldürüldüğü öğrenildi.

 

Cinayetin zanlısı olan 43 yaşındaki Tahir K'nın, bugün, Çengelköy Polis Merkezi'ne giderek, 42 yaşındaki eşi Kübra K'nin kaybolduğu ihbarında bulunduğu öğrenildi.

İddiaya göre bu ihbardan sonra polis merkezine gelen Tahir K'nin ağabeyi, kardeşinin ruhsal sorunları olduğunu ve zaman zaman bu tür şikayetlerde bulunduğunu söyleyerek kardeşini eve götürdü. Ancak evin banyosunda kan izlerini gören ağabey, tekrar polis merkezine gitti.

 

Polisin "Karınızı ne yaptınız?" sorusuna sinirlenen katil zanlısı Tahir K. polislere saldırarak birinin burnunu kırdı. Daha sonrasında da gözaltına alınarak sorgulandı.

 

ÇAY İÇERKEN KONTROLÜNÜ KAYBETMİŞ

Polis sorgusunda olayı itiraf eden koca, 16 Şubat akşamı evde çay içerken kontrolünü kaybettiğini ve mutfaktan aldığı bıçakla eşini öldürdüğünü itiraf etti.

Ardından ise eşini parçalara ayırarak pazar arabasıyla parçaları çöpe taşıdı. Ancak tahir K. cesedin yerini net olarak söylemedi.

Bu itiraf üzerine geniş çaplı araştırma başlatan polis ekipleri,

Tahir K. cesedin yerini tam olarak belirtemediği için Çengelköy'de geniş çaplı arama başlattı.

 

Aramalar sonucunda Kübra K'nın cesedi, bir polis memuru tarafından çöp konteynerin de bulundu.

 

Kübra ve Tahir K'nin 17 yıllık evli olduğu, şüphelinin 11 yıldır şizofren tedavisi gördüğü ve 4 yıl önce malulen emekli olduğu öğrenildi.

 

Odatv.com 
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER